Napocska csoport bemutatása

A 2018/19-es nevelési évben 9 kisfiú és 15 kislány napsugár alkotja a Napocska csoportot.

Célunk, hogy a beszoktatástól kezdődően összetartó kis közösségé kovácsolódjunk, törekedve arra, hogy a közösségben minden kisgyermek megtalálja a helyét s örömmel lépje át reggelente az óvoda kapuját. Mindennapjainkban helyet kap a mese, a vers, az ének, a kézimunkázás, a drámajáték és kiemelten a mozgás. Mindemellett a legfontosabb a közös játék. Színes, sokrétű tevékenységekkel, élményekkel teli programokkal, a hagyományok őrzésével, a környezettudatos magatartás fontosságának megéreztetésével igyekszünk gyermekeink első óvodás évét tartalmassá, maradandó emlékekkel gazdaggá tenni.

Biztatjuk, és motiváljuk őket az önálló, kreatív tevékenységekre, kisebb feladatok vállalására. Igyekszünk barátságos, elfogadó gyermekeket nevelni, akik empatikusan fordulnak egymáshoz, és környezetükhöz.

Ezek megvalósításához segítséget és sok szeretet nyújt a Napocskáknak:

• Rápa Krisztina (óvodapedagógus)

• Bánkúti Szilvia (pedagógiai asszisztens)

• Dudás Szilvia (dajka)