Napocska csoport bemutatása

Középsősök lettünk, de ebben az évben 6 új kiscsoportos is érkezett a Napocska csoportba. Igyekeztünk szeretettel fogadni őket, de nekünk is tanulni kellett ezt az újdonságot, mint nekik azt, hogy már nincs velük az Anyukájuk, amíg oviban vannak. Kriszti néni, Szilvi néni, Nóra néni, Kriszti néni sokat segít nekünk ebben.
Szeretünk énekelni, mondókázni, verselni, mesét hallgatni és olykor eljátszani is.

Mindenféle szép, ötletes dolgot barkácsolhatunk, bármikor a nap folyamán. Nagyon szeretünk mozogni. Mozgásfejlődésünk érdekében az óvónénik minden alkalmat kihasználnak, hogy tornázhassunk, mozoghassunk, a szabadban játszhassunk!

Sok érdekességet tapasztalhatunk meg mindennapjainkban, minden újdonságra kíváncsiak vagyunk. Ezt az óvónénik is tudják, ezért sokszor meglepnek bennünket és szerveznek nekünk izgalmas tevékenységeket, melyek által mi egyre okosabbak, ügyesebbek leszünk.

Szeretünk a Napocska csoportba járni!

Csoportunkat terelgeti:

• Rápa Krisztina (óvodapedagógus)
  • Molnárné Bánky Nóra (óvodapedagógus)
  • Bánkúti Szilvia (pedagógiai asszisztens)
  • Dudás Szilvia (dajka)